Bodypainter

BodypainterJste modelka či model a potřebujete se připravit na speciální focení? Jste fotograf a máte speciální zadání nafotit modelku nebo model s bodypaintingem? Jste agentura a dostali jste báječný nápad na realizaci akce, nebo celé kampaně s člověkem, který má na sobě bodypainting?
Projděte si profily našich členů Models-promotion.cz zabývajících se bodypaintingem. Věříme, že si vyberete a možná se Vám podaří nalézt někoho i na dlouhodobou spolupráci.

Jakmile Vás někdo, kdo dělá bodypainting, zaujme, zvedněte telefon a kontaktujte nás, nebo nám napište e-mail na info@models-promotion.cz. U každého bodypaintera je také k dispozici kontaktní formulář.

Filtrovat profily

loading

Nejste rozhodnuti? Potřebujete se poradit, zeptat se na něco ohledně konkrétního bodypaintera? Neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte nám, nebo nám napište e-mail na info@models-promotion.cz. Jsme tu pro Vás.

Ochotně Vám poskytneme potřebné a dostupné informace o konkrétním členu Models-promotion.cz zabývajícím se bodypaintingem.  Možná se Vám podaří nalézt někoho i na dlouhodobou spolupráci.

Pokud se jen rozhlížíte ve světě modelingu, pak si dovolujeme doporučit Vaší pozornosti také profily modelů, hostesek, vizážistů a vizážistek, fotografů, kadeřníků a kadeřnic, stylistů či tatérů.
Vytváříme komunitu lidí, kteří se zabývají a baví modelingem a souvisejícími činnostmi. Staňte se také součástí naší komunity! Zjistěte o nás více informací.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek na Váš e-mail