Stylista

Jste modelka či model a hledáte dobrého a spolehlivého stylistu nebo stylistku? Potřebujete stylistu nebo stylistku na jednu akci, nebo na dlouhodobou spolupráci?
Pak jste tu správně. Projděte si profily stylistů zaregistrovaných na Models-promotion.cz. Věříme, že si vyberete.

Jakmile Vás některý ze stylistů nebo stylistek zaujme, zvedněte telefon a kontaktujte nás, nebo nám napište e-mail na info@models-promotion.cz.
U každého stylisty i stylistky je také k dispozici kontaktní formulář.

Filtrovat profily

loading

Nejste rozhodnuti? Potřebujete se poradit, zeptat se na něco ohledně konkrétního stylisty, či konkrétní stylistky? Neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte nám, nebo nám napište e-mail na info@models-promotion.cz. Jsme tu pro Vás.

Ochotně Vám poskytneme potřebné a dostupné informace o konkrétním členu Models-promotion.cz zabývajícím se stylingem.  Možná se Vám podaří nalézt někoho i na dlouhodobou spolupráci.

Pokud se jen rozhlížíte ve světě modelingu, pak si dovolujeme doporučit Vaší pozornosti také profily modelů, modelek, hostesek, vizážistů a vizážistek, fotografů, kadeřníků a kadeřnic, tatérů či bodypainterů.
Vytváříme komunitu lidí, kteří se zabývají a baví modelingem a souvisejícími činnostmi. Staňte se také součástí naší komunity! Zjistěte o nás více informací.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek na Váš e-mail